Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

 

Rok 2014 będziemy pamiętać jako rok pełen pracy, wysiłku, sukcesów i spełnionych marzeń.

Sukces agencji to przed wszystkim prężny rozwój naszych modelek i modeli. W tym roku nasze modelki pracowały w różnych zakątkach świata. Sprawdziły się na kontraktach w Mediolanie, Pekinie, Szanghaju, Tajpej, Istambule, Hanoi. Niektóre z nich zrobiły po kilka kontraktów w ciągu jednego roku!

W 2014 roku dołączyło do nas wiele nowych twarzy. Każdy z nich to nasza nowa perełka, której życzymy w nadchodzącym roku dużo wiary w siebie, samych sukcesów w świecie mody, cierpliwości i wytrwałości w spełnieniu swoich marzeń. Cieszymy się, że zaufaliście nam i dołączyliście do grona Charme de la Mode!

Jesteśmy niezwykle dumni z sukcesów naszych aktorów. W tym roku nasi aktorzy oraz epizodyści występowali w licznych reklamach, między innymi  Adamed, Cerutin, GIS, Hortex, Matras, PEKAO.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma fotografami, którzy wspierają nas w budowaniu portfolio. Wielkim wsparciem był dla nas w tym roku niezwykle utalentowany fryzjer Michał Bekisz (SzokLok), który dbał podczas sesji zdjęciowych, żeby włosy naszych modelek wyglądały przepięknie. Dziękujemy naszej cudownej Sylwii Żmijewskiej (WOW), która wykonywała makijaże do sesji testowych oraz innym wspierającym nas wizażystkom. Dziękujemy stylistom, którzy wielokrotnie pomogli nam w doborze stylizacji przy sesjach zdjęciowych.

Wierzymy i dołożymy wszelkich starań, żeby rok 2015 był jeszcze lepszy. Już od stycznia nasze modelki i modele wyruszą na kolejny podbój wybiegów świata. W zbliżającym się Nowym Roku mamy zaplanowane nowe kontrakty w Paryżu, Berlinie, Tokio, Hong Kongu, Nowym Jorku, Szanghaju, Mediolanie, Pekinie, Tajpej, Hanoi i nie tylko. Zachęcamy do śledzenia sukcesów naszych modelek, modeli i aktorów.

W 2015 roku życzymy wszystkim dużo radości oraz satysfakcji z pracy w świecie mody i aktorstwa, wiele sukcesów w wykonywanym zawodzie, cierpliwości w dążeniu do celów i przyjaznych ludzi, którzy będą wspierać Wasze poczynania i pomogą spełniać marzenia!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2015 Roku!

Marry Christmas and Happy New Year for everyone!

 

Życzą

Bożena i Walery

Charme de la Mode

Comments

Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)